More
  Ana SayfaSİNEMADeli matrak ve sahiden temiz kalpli bir genç kadın DELİHA 2 sinema...

  Deli matrak ve sahiden temiz kalpli bir genç kadın DELİHA 2 sinema filmi yorumu

  Türkiye’de ilk kez bir kadın komedi oyuncusu kendi yazdığı karakteri Deliha ile beyaz perdeye taşıdı ve ikincisini kendisi bu kez yönetti. Deli matrak ve sahiden temiz kalpli bir genç kadın.

  Filmi geçen pazar günü Bakırköy’de izledim izlerken şunu düşündüm bilmiyorum herkes benimle aynı fikir demi Recep İvediğin kadın versiyonu  zevkler ile renkler tartışılmaz ben Recep İvediği de severek izliyorum.

  Özellikle bazı sahnelerinde kahkaha krizine girdim resmen gerçekten güzel bir komedi filmi sadece güldürmüyor arada gözlerinizde doluyor izlerken oldukça başarılı buldum komedi hüzün her şey var sıcak sizi içine çeken bir film izlemeye değer. Saçma sapan gerzek espirilerin olduğu bir film değil. Bu filmin senaryosu, Eda Ece,  Aksel Bonfil,  Derya Alabora, Esin Eden, Ali Çelik, Mert Önerin oyunculukları müzikleri de bir harika.

  Gupse Özay Çok tatlı ve çok yetenekli bir oyuncu gelecek vadediyor. Genç yaşına rağmen oldukça da tecrübeli Bir tip ancak bu kadar itici ama bir o kadar da sempatik olabilir. İlk filmde aşkın peşinde koşan Zeliha, ikinci filmde artık bir kariyer yapmanın yolunu arıyor. Aşçı olmanın hayalini kurarak bir şık restaurant da çalışmaya başlıyor. Zeliha sonunda hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir, yoksa gerçek dünya hayallerini ve kalbini mi kıracaktır? sorusuna yanıt arıyor.

  İzleyin pişman olmazsınız !!!

  Genel Yayın Editörü : Murat Karakaş

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler