More
  Ana SayfaHABER“Savaş Müzesi” Tiyatro oyunu seyircisi ile buluşmaya devam ediyor.

  “Savaş Müzesi” Tiyatro oyunu seyircisi ile buluşmaya devam ediyor.

  Kartal Sanat Tiyatrosu yapımı olan “Savaş Müzesi” Tiyatro oyunu seyircisi ile buluşmaya devam ediyor.

  Ali Cüneyd Kılcıoğlu’nun yazıp, Nihat Nadi Ülger’in yönettiği, tiyatro oyununun oyuncu kadrosunda; Halit Oktay, Gülce Biçer, Ümit Partal, Elif Çıtrazoğlu ve Emirhan Yolalan yer alıyor. Ses : Metin Güler, Işık: Fidel Can yer alıyor.

  Birbirini tanımayan dört oyun kişisinin turistik bir gezi sırasında korunaklı, modern bir müzede kapalı kalmaları trajikomik bir hale dönüşür. Bu dört karakterin kendi iç çatışmaları, gizli saklı sırları ve aralarındaki acımasız tartışmaları sürerken, yapay zeka, ırkçılık ve virüs salgını gibi günümüz konuları ile yüzleştikleri bir tiyatro oyunu.

  Tiyatro; birey ve toplum arasındaki bağı en güzel şekilde yansıtmasıyla bir ayna görevi gören ve insana kendini tanıma ve sorgulama imkanı sunan, temel değerlerimizi, kültürel ve manevi zenginliklerimizi koruyabileceğimiz ve gelecek nesillere aktarabileceğimiz etkili bir sanat dalıdır.

  Kartal Sanat Tiyatrosu yapımı olan “Savaş Müzesi” en kısa sürede gidip izlemeyi düşündüğüm bir tiyatro yolları bahtları açık olsun. Haberin oluşumunda desteğini esirgemeyen pek çok ünlünün menajerliğini yapan yetenek avcısı değerli dostum Elşad Hakverdi’ye teşekkür ediyorum.

  Genel Yayın Yönetmeni : Murat Karakaş


  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler