More
  Ana SayfaNOSTALJİMelek Apartmanı (Nostalji)

  Melek Apartmanı (Nostalji)

  Melek Apartmanı ile ilgili görsel sonucuKadrosunda Melek Baykal, Toprak Sergen, İsmail İncekara, Filiz Coşkuner, Mustafa Uğurlu, Uğur Kıvılcım, Tansu Okan, Kemal Kuruçay, Devrim Atmaca, Haldun Boysan , Özlem Çevik, Ali Gül, Bedia Ener gibi çok değerli oyuncuların yer aldığı Osman Sınavın yönettiği değeri anlaşılamamış ve ekrana erken veda etmiş bir aile komedi dizisidir.

  Değerli insan Devrim atmaca ile yapmış olduğum röportaj’dan bu nostalji yazısını yazmak içimden geldi .13 bölümde biten çok komik ve eğlenceli güldüren bir diziydi. Her hafta izliyordum.

  Melek Apartmanı ile ilgili görsel sonucuYıllar geçse dahi üzerinizden etkisini atamayacağınız bir dizi olduğunu düşünüyorum.Dizinin ana karakterlerinden meleği, Melek Baykal canlandırmaktadır. Diğer bir ana karakter olan Feridun (İsmail İncekara) ile evlidir. kılıbık bir eş olduğunu hatırlıyorum. Dizi izlemeyenler için, seyirciye kahkaha garantisi veriyor. İzlemenizi şiddetle öneriyorum. Eğer bir yerlerde denk gelirse. Dizi komik karakterleri ve bilindik komedi dizilerinden farklı tutumuyla seyirciyi ekran başında tutmayı başarmış o dönem.

  Ayrıca Devrim Atmaca’ nında televizyondaki ilk işi olma özelliğini taşıyor dizi. ( O zamanlar çok keyif alarak rol aldığım saf bir kızı canlandırdım ) dedi kendisi.

  10 numara aile dizisi.

  Bu TV Dizisinde figuran dediğimiz oyuncular bile usta örneğin Ali Gül. Kaliteli iş , işte böyle olur.

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler