More
  Ana SayfaHABERÜnlü oyuncu kritik bir rolle kariyerine iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor

  Ünlü oyuncu kritik bir rolle kariyerine iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor

  Geçtiğimiz sezon birbirinden farklı dizilerde gösterdiği etkileyici performansları sebebi ile seyircide hayranlık uyandıran Beritan Erdal Ayna.  Yapımcılığını Orhan Seddatlinin yönetmenliğini Umut Ertek’in yaptığı Şuursuz Aşk sinema filminin Başrollerini İsmail Hacıoğlu ve Ebru Şahin paylaşıyor. Beritan Erdal Ayna Cigaracı Memduh karakteri ile kritik bir rolle deliyi oynuyor.

  Ayna, “Ben bu filmde sektöre daha iddialı bir giriş yapacağımı düşünüyorum. Çünkü filmimiz gerçekten de olağanın dışında bir film. Gerek senaryosu gerek reji ekibi gerek de oyuncuları ile bana göre aylarca konuşulacak bir film yaptık. Umarım filmin derdi seyircilerimize ulaşır. Çünkü bu filmin bir derdi var” dedi.

  Sigara müptelası olan ama bir türlü de sigara bulamayan ve hastanenin personeli tarafından sürekli baskı gören ve filmde sahnelerinin çoğunun İsmail Hacıoğlu ile birlikte olmasından yana çok şanslı olduğunu iddia eden oyuncu. Özellikle İsmail Hacıoğlu aynı sahneleri paylaşmanın kendisine çok şey kattığını paylaştı. Vizyona giriş tarihi 20 Aralık tarihine sayılı günler kala oyunun heyecanı gözlerinden okundu.

  20 ARALIĞA SAYILI GÜNLER KALA OYUNCUYA SİNEMA FİLMLERİ TEKLİFİ GELMEYE DEVAM EDİYOR

  Kültür bakanlığı destekli Muhammet Çakıral’ın senarist ve yönetmenliği yaptığı ve çekimleri Zonguldak’ta olan Lacivert Gece adlı filmde konuk oyuncu olarak rol alan Oyuncu sosyal medya hesaplarından yeni bir sinema filmi ile anlaştığını duyurdu.

  Esma Şevik’in senaristliğini yaptığı ve Yunus Şevik’in yönetmen koltuğunda oturacağı “Korku Takvimi” adlı sinema filminde önemli bir karaktere hayat verecek. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalardan filmin senaryosunun çok büyük bir itina ile yazıldığını ve Türkiye de daha önce denenmemiş bir film türü gibi göründüğünü paylaştı. 2 Aralık’ta Şile Ağva da çekimlerine başlanacak olan filmin ilk okuma provası usta oyuncu ve aynı zamanda filmde annesini oynayacak Nevin Efe’nin kontrolünde gerçekleşti.

  Ocak ayında da sürpriz bir proje için yapımcı yönetmen Mehmet Çetin ile de görüştükleri ve filmde önemli bir karaktere hayat vereceği öğrenildi.

   

   

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler