More
  Ana SayfaHABERSenarist ve yönetmen adayı bir çok projede yer alan bir dizide yakında...

  Senarist ve yönetmen adayı bir çok projede yer alan bir dizide yakında ekranlarda göreceğimiz oyuncu Nihat Yılmaz ile Büyükçekmece de bir avm’de karşılaştık

  O mesleğinin öncü isimlerinden, çok becerikli, elinden her iş gelen, elini attığı her işi başarıyla sonuçlandıran biri senarist ve yönetmen adayı bir çok projede yer alan oyuncu Nihat Yılmaz, kendisi ile Büyükçekmece de bir avm’de karşılaştık.

  İşte detaylar;

  Kendisi her rolün adamı değerli bir abimiz bu güne kadar girmediği karakter kalmamış hangi rol olursa olsun oynarım dediğini daha önceki röportajımızda ifade etmişti kendisi.

  Nasılsınız? ne var ne yok ?

  İş güç bir koşuşturmaca içerisindeyim. seninle röportajımızdan sonra yazmış olduğum toplumsal içerikli çocuk tecavüz ve cinayetlerini anlatan senaryomu çekip hayata geçirebilmek için onlarca kapı çalmaya devam ettim İnsanlık adına güzel bir proje oluşturdum, alt yapısını da oluşturdum , projemi birkaç belediye’ye sundum bütçe sorunuyla karşılaştım.  Sesimi, projeye inananlarla bir yumruk yapmak duyurmak istiyorum sanatçı sorumluluğundan böylesi bir toplumsal yarayı insanlara anlatamadığı için kendisini suçlu hissediyorum.

  Onun dışında şu an oyunculuk açısından menajerim sayın Gülşen Garipler hanımefendi  birkaç dizi ile görüşme halinde koşulları uygun olan bir dizide yakında ekranlarda görebileceksiniz beni.

  Sizi tekrar gördüğüme çok sevindim takipçilerinize söylemek istediğiniz bir şeyler var mı ?

  Ne kadar büyük zorluklarla karşılaşırsanız karşılaşın hayallerinizin peşinden gitmekten asla vazgeçmeyin.

  Başarısızlığa uğramış olmasına karşın yılmayıp büyük başarılar elde etmiş insanlar tanıyorum sizde onlardan biri olabilirsiniz.

  Ben hala hayallerim için savaşıyorum. Sponsor bulursam eğer ki bulmak için uğraşıyorum, günahsız çiçekler veya Soğuk filmi mi çekmeye hazırlanıyorum vizyona sokmayı düşünüyorum, işte bütün sıkıntım sponsor.

  Bende seni tekrar gördüğüme sevindim Murat sağol kardeşim eyvallah.

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler