More
  Ana SayfaRÖPORTAJCana yakın kişilik oyuncu Mustafa Altınmakas ile güzel bir röportaja imza attık

  Cana yakın kişilik oyuncu Mustafa Altınmakas ile güzel bir röportaja imza attık

  Sinemanın bugün belki de nihayet hak ettiği yerde olduğunu söyleyebiliriz. Bugün bizde sizler için.

  Cana yakın kişilik oyuncu Mustafa Altınmakas ile bir araya geldik ve güzel bir röportaja imza attık.

  Bize Kendinizden Bahseder misiniz ?1965 doğumluyum. Bugüne kadar bir çok önemli dizi, sinema, tiyatro oyununda rol aldım. Şu an ise Şeytanın Elçileri isimli dizide Tufan karakteri ile izleyicinin karşısına çıkacağım bakalım neler bekliyor bizi hayırlısı olsun.

  Sektörün artı ve eksileri nelerdir?Sektörde hatalar çok artılarıda var eksileride  var. Artısı nedir derseniz; Cevherin pırıltısını anında farkedip, hiçbir prosedüre bağımlı kalmadan takdir etmesini bildiği için, yeteneklerini sergilemek isteyenler için çok müsait bir arenadır. eksisi nedir diye sorarsanız ; Bu bahsettiğim arenada ortam müsait değilse harcanmak da çok kolaydır. Hangi sektör olursa olsun, çalışmayı, hak etmeyi ve hakkını vermeyi karşılıklı yerine getirebilmek önemlidir.

  Güne başlamanın en iyi yolu nedir sizin için?

   Sabahları zinde uyanmak, güne zinde başlamak. bir gülümseme ile uyanın. yüzünüzü yıkayın.güzel bir kahvaltı yapın.

  Yaşamak istediğiniz şehir hangisi ?Benim için en yaşamak istediğim şehir İstanbul.  İstanbul’da yaşarken hiç bir nimetinden yararlanmasan bile bütün güzelliklere yakın olduğunu bilmek güzel. Bunca kalabalığın içinde yaşamaya alıştık. bitmez tükenmez trafiğine alıştık.

  Sanatsal faaliyetler takipçilerine söylemek istediğiniz bir şey var mı?Daha iyilerini yapacağız. Bizi takipte kalsınlar. Daha güzel işler çıkaracağız. saygılarımı sunuyorum.

  Hayranı olduğunuz oyuncu var mı?
  Tabiiki var. Türkiye sinemasının önemli aktörlerinden Yılmaz Güney, Tarık Akan, Aytaç Arman, Cüneyt Arkın Kadir İnanır bu insanları kim sevmez. Onları seviyoruz ve yürüdükleri yolu takip ediyoruz.

  Türkiye’de Türk sinemasını nerede görüyorsunuz?

  Günümüzde Türk filmleri “sanat” kaygısıyla değil “ticari” kaygılarla yapılıyor. Maalesef rağbet yok halbuki eski filmler ve diziler daha güzeldi. Kemal Sunal, Şener Şen, İlyas Salman bu insanlar ne yapsa izleniyordu.daha güzeldi. mesela kemal 20 sene sonra yine izlenir. yılmaz güney keza aynı şekilde.

  Genel Yayın Editörü : Murat Karakaş

   

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler