More
  Ana SayfaHABERELİFGÜL: SATRANÇ GİBİDİR HAYAT!

  ELİFGÜL: SATRANÇ GİBİDİR HAYAT!

  Yorumladığı ‘Üzülmedim ki’ şarkısıyla dikkatleri çeken, klibi de bir ay olmadan 264.000 kişiye ulaşan ElifGül, mutluluğuna bir yenisini daha ekledi.

  Naci Eray bestesi olan şarkısı sevildiği ve yoğun ilgi gördüğü için çok mutlu olan ElifGül, mutlulukla ilgili olarak ‘Her ne yaşarsan yaşa, hangi durumda olursan ol, eğer bakışın ve düşüncen pozitifse yaptığın her şeyden keyif alırsın. İşte mutluluk budur’ açıklamasını yapıyor.

  ElifGül, müzik dünyasına profesyonel attığı adım olan ‘Üzülmedim ki’ şarkısına gösterilen ilginin akabinde, başka alanda yeni bir proje için kolları sıvadı.

  Ağustos’ta çekimlerine başlanacak olan filmde; Keremcem, Tuğba Melis Türk, Levent Sülün, Deniz Oral, Faruk K, Emre Ertunç, Hakan Akın, Emre Mutlu ile rol alacak.

  Oyunculukla yolunun nasıl kesiştiğini şu cümleleriyle anlatıyor:


  “Oyunculukla yolum kesişmedi. Ben hayata oynayarak başladım. Hep denir ya; hayat bir sahnedir, insan da bir oyuncu… Evet, aynen böyle. Aslında kaderimiz bize senaryoyu yazıyor ve biz de bize gelen rolü oynuyoruz. Ama hiç sonu yok. Bi ağlıyoruz, bi gülüyoruz, bi acı çekiyoruz, bi eğleniyoruz. İyi oynayan ve oynayamayan insan vardır. İyi bir oyuncu sürekli gözlem yapar ve benim bütün hayatım gözlem yaparak geçti. Çok empati yaparım. Satranç oyunu gibidir hayat. Hamleleri doğru oynaman gerekiyor. 20 hamle sonrasını tahmin edemezsen bir yerde hep hata yaparsın. Bu yüzden hep karşıdaki gibi düşün.”

  ElifGül: Üzülmedim ki!
  https://www.youtube.com/watch?v=CTq7lJaLjwg

  Haber : Melike BİRGÖLGE

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler