More
  Ana SayfaRÖPORTAJOyuncu ve fotomodel olan güzel bir hanımefendiye Zuhal Güler'e konuk olduk, kendisi...

  Oyuncu ve fotomodel olan güzel bir hanımefendiye Zuhal Güler’e konuk olduk, kendisi hakkında merak edilenleri sizin için sorduk.

  Fotomodellik ve mankenlik arasındaki çizgi aslında oldukça kalındır. bu, iki ayrı meslek olarak ele alınmalıdır, Her iki meslek içinde ayrı yetenek, iş tecrübesi ve eğitim aranır, mankenlik, tanıtımının yapıldığı firmanın ürünlerini üzerinde taşıyıp reklamını yapan insanların girdiği meslek grubudur,fotomodellik ise çekilen fotoğrafın içinde bulunan herhangi veya her şeyin tanıtımını yapmakta olan insanın içinde bulunduğu meslek grubudur,mankenlik canlı performans olup,fotomodellik tamamen fotoğrafçı,foto model ve fotoğraf makinesinin kalitesiyle ilgilidir. Bizde bu kez oyuncu ve fotomodel olan güzel bir hanımefendiye Zuhal Güler’e konuk olduk, kendisi hakkında merak edilenleri sizin için sorduk.

  Bize biraz kendinizden bahseder misiniz?

  Uşak Eşme de karaahmetli köyün de doğdum 18.02.1991 tarihinde, orta okulu köyde okudum sonra babamların maddi durumu kötü olduğu için almanyaya gittim, kuzenimin çocuğuna bakmak için gittim benim hayalim de oyunculuk, modellik yapmak vardı, kuzenimin çocuğunu kreşe götürmeye başladım, orda çocuklara tiyatro dersi veriyorlardı ben de katıldım eğitimimi orada aldım sonra çocuklarla beraber tiyatro etkinliğinde sahne almaya başladım öyle devam ediyordum, sonra Türkiye ye geldim temelli dönüş yaptım şimdi burada da çok teklif alıyorum, doğru zamanı bir bekliyorum, şimdi de burada Türkiye de oyunculuk modellik yapmak istiyorum.

  Zuhal Güler nasıl bir insan yani nelere kızar nelere güler ?

  Ben kolay kolay kimseye kızmam,içine kapanık birisiyim çok duygusalımdır, şu zamanlarda her şey menfaat oldu ama yinede iyilikten vazgeçmemek lazım, elbet bir gün karşılığı gelir, gelmese de insan iyilik yapınca mutlu, huzurlu oluyor,insanlara yardım etmeyi seviyorum.

  Hobileriniz fobileriniz ?

  Evde yaptığınız bir yemeğin profesyonel ellerden çıkmış gibi göründüğü o an, içiniz içinize sığmaz bu yüzden Yemek yapmayı seviyorum,  Müzik dinlemeyi seviyorum özellikle slow şarkıları, evde vakit geçirmeyi de seviyorum.

  Sevdiginiz oyuncular varmı ?

  Bayanlardan Beren Saat ve Nebahat Çehre onları çok severim oyuncu olarak, erkek oyunculardan da Barış Arduç’u severim.

  En son izlediginiz film ?

  En son Recep İvediği izledim.

  Kötü Giden Bir Günün Sonunda Kendinizi Rahatlatmak İçin Neler Yaparsınız?

  Ben kendimi markette bulurum ve yiyeceklere saldırırım.

  Oyunculuk Hayatınızın Merkezi Mi Yoksa Mesleğiniz Mi? Nasıl Bakıyorsunuz Oyunculuğa ?

  Oyunculuk ; sevgi isteyen, aşk isteyen bir meslek ve gönül işidir,bir şeyler öğretiyoruz insanlara özelliklede çocuklara.

   Gelecekhayaliniz nedir ?

  Ben hiç evlilik yapmadım bekarım,Erkek arkadaşım yok, ama evlilik düşünüyorum artık tabi oyuncu olmasını istiyorum onun da benim gibi.

  Televizyon dizilerini nasıl buluyorsunuz ?

  Aksiyon yok içinde, çok heyecanlı aşkta yok ben fazla dizi izlemiyorum.

  Yaşamak istediğiniz şehir ?

  Yaşamak istediğim şehir köyüm, çünkü köyün hayatı bir başka, mesela, köyde insanlar az, havası temiz, tabiatı güzel.

  Aşk, politika, hayat, savaş bu kelimeler size ne ifade ediyor ?

  Aşk olmadan insan yaşayamaz, Politikadan hiç anlamıyorum o konuda hiç bir fikrim yok, hayatta en çok istediğim şey çok güzel bir evlilik ve çocuk istiyorum, Savaşlar olmasın, çocuklar ölmesin !

   

   

   

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler