More
  Ana SayfaHABERBir Gökmen Yıldız filmi Deli Seyit 2 (FLAKKA) Geliyor

  Bir Gökmen Yıldız filmi Deli Seyit 2 (FLAKKA) Geliyor

  Yönetmenliğini Gökmen Yıldızın üstlendiği Deli Seyit 2 (FLAKKA) filmi vizyona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

  Türkiyedeki  uyuşturucu  (Bonzai) trafiğini ortaya çıkaran bir film olan Deli Seyit filminin devamı niteliğinde çekilen DELİ SEYİT 2 ( FLAKKA) Gökmen yıldız, Memet Candan, Tolga Kayhan, Nihat Yılmaz, Yüksel Aydın, Muharrem Fındıcak, Serdar Uğursoy, Buse Çelik. Murat Bölücek gibi isimler ve Toplamda 55 Kişilik Bir Kadro kamera karşısına geçti.

  https://www.youtube.com/watch?v=4-3QNtCOglI

  İlk filmde Deli Seyit isimli  gözü kara bir delikanlının , mahallesindeki  gençlerin bonzai adlı uyuşturucudan tek tek ölmesi üzerine , iki arkadaşıyla beraber uyuşturucuya karşı verdiği  mücadele ve bu uğurda  satıcılarla  torbacılarla , hatta uyuşturucu baronları ve Mafyalarla  olan  savaşları, çatışmaları anlatılmaktaydı. Deli Seyit 2 de ise Deli Seyit bu defa Flakka denilen uyuşturucuyu türkiyeye sokmak isteyen Kanlı Baba Mirzad ( Nihat Yılmaz ) denen bir uyuşturucu baronu ile Seyit, Ekrem Ve Baltacı Fero üçlüsünün mücadelesi anlatılıyor.

  Mesleğinin öncü isimlerinden, çok becerikli, elinden her iş gelen, elini attığı her işi başarıyla sonuçlandıran biri olan senarist ve yönetmen adayı bir çok projede yer alan oyuncu Nihat Yılmaz bu kez Kanlı Baba Mirzad olarak karşımıza çıkacak. Ve aynı zamanda kendisi filmde reji asistanı, oyuncu koçu, plato düzeni ve  special make up sorumlusu olarak ta görev aldı.Filmin çekimleri Kartal ,Pendik ,Darıca ,Tuzla ,Yalova da tamamlandı. 20 kişilik teknik kadro kavurucu temmuz sıcakların da olağan üstü çaba sarf ederek seyircisine mükemmel bir film yapmaya gayret ettiler.

  Yeni sinema sezonunda seyircisi ile buluşmak için şimdiden gün saymaya başladılar.

  Çok yakında seyirci karşısında olacak.

   

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler