More
  Ana SayfaHABERYönetmen Faik Ahmet AKINCI tarafından çekimleri tamamlanan YA BEN ÖLÜRSEM 1...

  Yönetmen Faik Ahmet AKINCI tarafından çekimleri tamamlanan YA BEN ÖLÜRSEM 1 NİSAN 2022 günü vizyona girecek

  22 yıllık memur olup halen aktif olarak görevine devam eden Polis memuru Yılmaz SUVACI’nın senaryosunu yazdığı
  Yönetmenliğini Faik Ahmet AKINCI’nın üstlendiği YA BEN ÖLÜRSEM isimli sinema filmi 1 NİSAN 2022 günü vizyona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

  YA BEN ÖLÜRSEM adlı sinema filmi yaşanmış ve yaşanmaya devam eden trajik bir hayat hikayesinden esinlenmiştir.Bu hikaye aynı zamanda filmin senaristliğini yapan ve 22 yıllık memur Polis memuru Yılmaz SUVACI’nın gerçek hayat hikayesidir.

  Konusu: 2004 yılında baba olmanın tarifsiz sevincini yaşayan aile, çocukları Mehmet’in 4 yaşına geldiğinde OTIZMli olduğunu öğrenmeleri sonrası büyük bir yıkım yaşamıştır.Bilim insanları ve Tıp dünyasının henüz teşhis koyamadığı ve dünyada hızla yayılan bu amansız hastalıkla, Bilgisizceve çaresizce savaşan aile, zaman zaman Tükenmişlik sendromu yaşayarak Pes Etme noktasına gelmekle birlikte ALLAH’tan gelecek bir MUCİZE haber umuduyla
  hayata tutmaya devam etmektedir. Çaresiz ailenin en büyük korkusu ve kaygısı tüm otizmli ailelerde olduğu gibi
  ya ben ölürsem evladıma ne olur, evladımın başına ne gelir, evladim ortada kalır korku ve kaygısıdır. Bu filmde bu korku ve bu kaygı anlatılmaktadır

  Farkındalık yaratacak olan bu film için Müfit Can SAÇINTI, Reha ÖZCAN, Cenan ÇAMYURDU, Güliz GÜNDÜZ, Barış KOÇAK, Hakan TEPE, Gizem ÇIRACI, Gürcan KOÇ ve Buket YÖREMEN gibi Sinema dünyasının ünlü isimleri kamera karşısına geçti.

  Filmin çekimleri İstanbul Beykoz Çekim Platosu’nda tamamlandı. Teknik kadro büyük çaba sarf ederek seyircisine mükemmel bir film yapmaya gayret ettiler. Ve Ocak ayı çekimleri tamamlandı.

  Seyircisi ile buluşmak için şimdiden gün saymaya başladılar.

  1 NİSAN 2022’de günü seyirci karşısında olacak.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler