More
  Ana SayfaHABERYönetmen adayı Arslan Kazım Arslantaş yine başarılı bir televizyon programına imza...

  Yönetmen adayı Arslan Kazım Arslantaş yine başarılı bir televizyon programına imza attı.

  Üsküdar’da oturan Lüleburgazlı Oyuncu ve aynı zamanda Üsküdar Üniversitesi’nde Radyo, TV ve Sinema son sınıf öğrencisi, yönetmen adayı Arslan Kazım Arslantaş yine başarılı bir televizyon programına imza attı.

  Bilim, kültür, sanat ve spor temalarına haiz “Dünya Hali” isimli programın ilk üç bölümü 22 Nisan günü Çengelköy Film Stüdyolarında stüdyonun işletenleri olan oyuncular Selçuk Çakmaktaş ve birçok diziden tanıdığımız şu anda da 80’ler dizisinin bakkal karakteri Bekir Erdem Öz yönetiminde gerçekleşti.

  İlk programlara duayen oyuncular

  Yavuz Karakaş, Ferdi Atuner ve Yapımcı Cengiz Ülüş, Oyuncu ve Mehteran üyesi Alaattin Karababa ve son dönemde başarılı filmleriyle adından çok söz ettiren genç yönetmen Onur Koçyiğit ile başlayan Arslan Kazım Arslantaş “Ustalara vefa borcumuzu ne yapsak ödeyemeyiz. İzleyenler onları projelerde daha çok görmek istiyor. Kendilerini unutturmamak, gündemde tutmak için elimden geleni yapmaya çalışacağım. Ben bugün geçmiş ile geleceği bir araya getirdim. Kurgu ve montajı bittikten sonra “TVTVWORLD” You Tube kanalında yayınlanacak olan programlarımızın devamı gelecek. Ayrıca şu anda farklı bir format üzerinde çalışıyorum. Üsküdar’ın yetenekli insanlarını tanıtabileceğim bir program olacak. Bizi izlemenizi tavsiye ederim” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler