More
  Ana SayfaHABERTiyatro, Sinema ve Dizi Oyuncusu, Yazar. Sevtap Çapan 9. Sarıyer Edebiyat...

  Tiyatro, Sinema ve Dizi Oyuncusu, Yazar. Sevtap Çapan 9. Sarıyer Edebiyat günleri kapsamında imza gününe katıldı

  1995 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan, Şehir Tiyatroları’nda 1994 – 1995 sezonunda “Savaş ve Barış” oyununda rol aldığı “Natasha” karakteriyle sahneye ilk adımını atan. Kurum bünyesinde bir çok oyunda oynayan, ayrıca sinema ve dizi filmlerde de rol alan, MSM’de eğitmenlik yapan ve Profesyonel Artı Sonsuz Firması’nın kuruluşu olan Tiyatro P.A.S’ın Genel Sanat Yönetmenliği görevini üstlenen Tiyatro, Sinema ve Dizi Oyuncusu, Yazar. Sevtap Çapan. 9. Sarıyer Edebiyat günleri kapsamında 29 Mayıs Pazar günü Kireçburnu Haydar Aliyev Parkı’nda imza gününe katıldı.

  9. Sarıyer Edebiyat günleri kapsamında Sarıyer’e gelen insanların yoğun ilgisiyle karşılaşan Sevtap Çapan saat 15:00 – 17:00 saatleri arasında kitaplarını(Memed, Kadınım Ulan, Peri Kız Müzikali) imzaladı.

  29 Mayıs Pazar günü Kireçburnu Haydar Aliyev Parkı’nda gerçekleştirilen imza günü etkinliğinde Sevtap Çapan’ı, başta Tiyatro P.A.S’ın kurucusu olan eşi Murat Batıkan Avcı olmak üzere, “Ben Kazım Karabekir” Tiyatro Oyununda Türk asker ve siyasetçi Kazım Karabekir’i canlandıran Mehmet Emrah Hamşioğlu, Ulusal Radyo da Radyo ve Televizyon Program Yapımcısı, Sunucu, Haber Spikeri, Gazeteci, Disc Jokey ve çeşitli Gazetelerde Genel Yayın Yönetmenliği yapan Uğur Atis, Basın danışmanı Mine Alpan’ da yanlız bırakmadı.

  İmza günü etkinliğini Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Coşkun, Yönetmen, Oyuncu, Eğitmen, Yazar ve Çevirmen. Tiyatro, Sinema ve Dizi film Oyuncusu ve aynı zamanda halen sanat yönetmenliğini yaptığı Tiyatro Keyfi’nin kurucusu Kemal Başar, medya sektöründe hizmet veren bir yapım şirketi olan Tükenmez Kalem Filmin Yapımcısı ve ve pek çok projesinin senaristi Gani Müjde de ziyaret etti.

  Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Coşkun; Tiyatro, Sinema ve Dizi Oyuncusu, Yazar. Sevtap Çapan’a kalem hediye etti.

  Elbette Basın da destek amaçlı imza günü etkinliğine katıldı ve değerli sanatçı ile röportajlar yaptı.

  Galerinin Devamı:

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler