More
  Ana SayfaHABERTiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, yazar. Sevtap Çapan 7 kasım pazar günü...

  Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, yazar. Sevtap Çapan 7 kasım pazar günü zengin kitap birikimiyle kadıköy’de yaşanılası yer olan kültür, sanat dünyası Mephisto Kitabevi’nde imza günü etkinliği gerçekleştirdi.

  1995 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan, sahneye ilk adımını atışı, Şehir Tiyatroları’nda 1994 – 1995 sezonunda “Savaş ve Barış” oyununda rol aldığı “Natasha” karakteriyle olan. Kurum bünyesinde bir çok oyunda oynayan, ayrıca sinema ve dizi filmlerde de rol almış olan, MSM’de eğitmenlik yapan ve Profesyonel Artı Sonsuz Firması’nın kuruluşu olan Tiyatro P.A.S’ın Genel Sanat Yönetmeni olan Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, yazar. Sevtap Çapan 7 kasım pazar günü zengin kitap birikimiyle kadıköy’de yaşanılası yer olan kültür, sanat dünyası Mephisto Kitabevi’nde imza günü etkinliği gerçekleştirdi.

  Kadıköye gelen insanların yoğun ilgisiyle karşışalan saat 15:00 – 18:00 saatleri arasında kitaplarını(Memed, Kadınım Ulan, Peri Kız Müzikali) imzalayan Sevtap Çapan, “Bu güzel günde yanımda olan herkese çok teşekkür ediyorum İyi ki varsınız.”

  “İmza günümde beni ziyaret eden oyuncu arkadaşım Ceren Erginsoy’a bunun haricinde… Yanıma gelerek iki kıvırcık yan yana diyen benim gibi kıvırcık arkadaşıma da yürekten teşekkür ediyorum kendisiyle fazla ilgilenemedim Bir daha ki sefere telafi etmek isterim. Ayrıca Kadıköy Mephisto müdürü Berk beye ve tüm görevli arkadaşlara ayrıca teşekkür ederim. Yeni imza günlerinde görüşmek dileğiyle” diyerek.

  imza günün de sevenleri ile buluştuğu için mutlu olduğunu belirtti.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler