More
  Ana SayfaHABERTiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, yazar. Murat Tavlı 30 ekim Kahramanmaraş, 31...

  Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, yazar. Murat Tavlı 30 ekim Kahramanmaraş, 31 ekim İstanbul Şişli Cevahir AVM içindeki Binlerce kitap, teknoloji ürünü, hediye, müzik v.b. Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R’da imza günü etkinliği gerçekleştirdi.

  23 Haziran 1987, İstanbul doğumlu. Lisenin son senesinde liseler arası tiyatro yarışmasında en iyi erkek oyuncu ödülünü almasıyla profesyonel olarak oyunculuk yapmaya karar veren. Bahçeşehir Üniversitesi İşletme ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunu olan Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, yazar. Murat Tavlı 30 ekim Kahramanmaraş, 31 ekim İstanbul Şişli Cevahir AVM içindeki Binlerce kitap, teknoloji ürünü, hediye, müzik v.b. Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R’da imza günü etkinliği gerçekleştirdi.

  Okuyucular tarafından oldukça yoğun ilgi gören. Yazar Murat Tavlı böyle bir etkinlikte olmaktan çok mutlu olduğunu belirterek katılımcılara teşekkür etti. bizde sanatsal faaliyetler olarak imza gününe katılarak destek verdik kendisine.

  Yoğun bir kalabalıkta saatler boyunca kitaplarını(Rastlantı, Kuytu, Bu Yalnızlık Bana Fazla Bölüşelim mi?, Sepya Kardeşliği, Hanfendi Bi Bakar Mısınız?, Vazgeçtim Sanma Sadece Büyüdüm, Hanfendi Bi Bakar Mısınız? Anlatacaklarım Var) imzalayan Murat Tavlı, yaklaşık iki yıl boyunca pandemiden ötürü aktif olamadıklarını imza günün de sevenleri ile buluştuğu için mutlu olduğunu ayrıca bu durumun tatlı bir yorgunluk olduğunu belirtti.

  Kendine başarılarının daim olmasını temenni ediyoruz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler