More
  Ana SayfaRÖPORTAJSosyal medyada ve sanal ortam da yüz binlerce hayran kitlesine sahip olan...

  Sosyal medyada ve sanal ortam da yüz binlerce hayran kitlesine sahip olan Adem Aydın ile Çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik

  Alışkanlıklarımızın değiştiği ve  bilgi tüketiminin olanca hızla  gerçekleştiği günümüzde en çok merak edilen sorulardan biri “Sosyal Medya Nedir?” sorusudur. Herkesin kendine göre yorumladığı ve bir anlam kattığı sosyal medya, genel anlamıyla hayatımızı kolaylaştıran ve hızlandıran öğelerden oluşan bilgi ve içerik platformu diyebiliriz.

  Sosyal Medya Nedir? Sorusuna Daha açıklayıcı bir cevap vericek olursak;

  Sosyal Medya;  en genel anlatımla yeni nesil web teknolojilerinin  getirdiği kullanıcı kolaylığı ve iletişim hızıyla yakalanan eş zamanlı bilgi paylaşımının takip edildiği  digital platformdur. Bizde bu kez ;

  Sosyal medyada ve sanal ortam da yüz binlerce hayran kitlesine sahip olan Adem Aydın ile Çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

  Bize Kendinizden Bahseder misiniz ?

  03. 02. 1972 yılında her tarafı inci Türkiye Cumhuriyeti’nin yine incisi olan Karadenizin müstesna bölgesinde 8 çocuklu bir ailenin
  3. çocuğu olarak dünyaya geldim İlk ve orta okulu Kabataş orta okulunda okudum, liseyi fatsa ticaret meslek lisesinde bitirdim.
  Üniversiteyi eski şehir üniversitesinde halkla ilişkiler bölümünde bir yıl okuduktan sonra dondurdum. Ordu’da ilçeler arası yapılan altın
  ses yarışmasında üst üste 1. 2. olarak dereceye girdim. 1988 Yılında İstanbul’a geldim.Benim için hayat daha da zordu. Bir taraftan Hayatımı devam ettirebilmek için çeşitli işler de çalışırken diğer taraftan da sanata olan tutkusundan vazgeçmedim. Sanat hayatıma ilk olarak Suna Pekuysal’ın oynadığı manken dizisinde figüran olarak başladım. Oyunculuk konusunda kendimi geliştirmek için, oyunculuk seminerlerine katıldım, katıldığım seminerlerden belgeler aldım. Drama, diksiyon, tiyatro, sosyal hayatta iletişim, ticaret hayatımda iletişim gibi bir çok alan da eğitim aldım. Daha sonra bir çok sinema filminde ve diziler de irili ufaklı roller de yer aldım.

  Yer Aldığınız Projeler nelerdir?

  Yer Aldığım projeler ; Arka sokaklar, Cesur hemşire, Fatih Harbiye, Doksanlar, Çocuklar duymasın.,Alemin Kralı, O hayat benim, Kertenkele, İçerde, Kurtlar vadisi, Aile saadeti, İki dünya arası gibi birçok dizide yer rol aldım. Sinema filmi olarak rol aldığım yapımlar arasında ilk akla gelenler ise
  şunlardır; Yabancı, Arog, james bond’un son filmi Skyfall (sağanak) bunlardan bazılarıdır.

  Sanat dışında ne gibi işler yapıyorsunuz ?

  Sanat dışında İnşaat sektörü başta olmak üzere bir çok işte çalıştım ve deneyimler edindim…

  Oyunculuk dışında neler yaparsınız ?

  Orta okul yıllarında şiir yazmaya başladım. Bu şiirlerden bazılarını 2003 yılında beste haline getirdim, Bestelediğim eserlerinden bazılarını stüdyo ortamında seslendirdim. Bir de demo albüm yaptım bu albümüm bazı özel sebeplerden dolayı yayınlanmamıştır.

  Diziler ve filmler dışında yer aldığınız başka projeler var mı?

  Özellikle Vodafone Beşiktaş Forması Hediye Mahmut Reklamı ve Kipa Ramazan reklamı, Halk Bankası arkamız sağlam kobi reklamı. Garanti bankası
  İnternet reklamı gibi Bazı büyük firmaların reklam filmlerinde de rol aldım,  TRT 1 de yayınlanan Duman Olmadan projesi gibi çok sayıda sosyal sorumluluk projesinde yer aldım sosyal medyada ve sanal ortam da yüz binlerce hayran kitlesine sahibim.

  Ustura adam = Bir Omurgada Bütün Türkiye:

  HALK ADAMI
  Ustura adamı ilk kez 2014 de
  Şehzade Restaurantta…
  2017 de ise Ramazan ayında Kağıthane Has bahçe etkinliklerinde yaptım.
  Belediye Başkanımız sayın Fazlı Kılıç ve  Sayın Başkan yardımcımız MevlütÖztekin’e böyle bir organizasyonun ilki olmalarından dolayı teşekkür ederim.
  … İstanbul Eski Külhan beylerinden o dönemlerde eski İstanbul beyefendilerinden… Eski İstanbul kabadayılarındandı
  Bu günse 2017 de ustura adam tiplemesiyle şahsım adına ben …
  Bütün İstanbul ve Türkiye genelindeki AVM lerde’de İstanbul ve Türkiye genelinde bütün il ve ilçelerinde kültür merkezlerinde de tüm organizasyonlarda olmasını Hedefliyorum.
  #UsturaAdam Kim?
  Ustura adam
  Birlik beraberlik kardeşlik İlkesiyle yoğrulan
  Ülkesini seven bir omurgada Türkiye’nin tamamının bir Bütün olduğunu bilen insanın ve insanlığın bir omurgada bir bedende var olduğunu düşünen olması gerekenin bu olduğunu kendine ilke edinen gerçek bir halk kahramanı her an her yerde herkesle konuşabilen halkın içinden içten samimi bir ülke ve dünya sevdalısı en az Türkiye’de on milyon yeğeni en az da dünyada’ [1] Bir Milyon yeğene sahip bir insan bir karakter.
  Dileğim tek bayrak tek ülke tek yumruk bir bedende milyarlarca hücreyle en iyisiyle var olabilmek.
  Sahnelerde ’de konuşabilen … Eğlendiren Düşündüren ve güldüren Halkı kardeşlik duygularıyla perçinleyen duygu ve dilekleri dile getiren halk ile birebir konuşabilen bir insan….
  ……
  Sponsorlara duyurulur….
  İlk Fırsatta Tiyatro Sinema Ve Dizi Halinde Sanatseverlerle Buluşacaktır … :
  PROJE: ADEM AYDIN

  Gsm: 0 (538) 779 45 45
  http://www.ademaydin.com.tr 0 (539) 449 50 62

   

   

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler