More
  Ana SayfaHABERSinema ve dizi oyuncusu, yazar. Mustafa Şimşek 8. Üsküdar Kitap Fuarı'nda imza...

  Sinema ve dizi oyuncusu, yazar. Mustafa Şimşek 8. Üsküdar Kitap Fuarı’nda imza günü etkinliği gerçekleştirdi.

  Üsküdar Kitap Fuarı, birbirinden değerli yazarların söyleşi ve imza etkinliklerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Üsküdar Belediyesi tarafından 29 Nisan – 7 Mayıs 2023 Tarihleri Arasında düzenlenen “8. Kitap Fuarı”, Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde kitapseverlerle buluşmaya devam ediyor.

  Sinema ve Dizi Film Oyuncusu, Senaryo Yazarı. 1994 yılından itibaren çok sayıda film ve dizide rol alan gösterdiği başarıyla çeşitli dallarda ödüllere değer görülen, yeni projelerde hala yer almayı sürdüren Mustafa Şimşek, 5 Mayıs 2023 Cuma günü, 14:00 – 15:00 saatleri arasında imza günü etkinliği gerçekleştirdi. Bizde sanatsal faaliyetler olarak kendisi tarafından davet edildik ve imza gününe katılarak kendisine destek verdik .

  Okuyucuları tarafından Yazar Mustafa Şimşek‘e yine oldukça yoğun bir ilgi vardı. Değerli Sinema ve Dizi Film Oyuncusu, Senaryo Yazarı Şimşek, böyle güzel bir etkinlikte olmaktan çok mutlu olduğunu belirterek katılımcılara teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi.

  Yoğun bir kalabalıkta 1 saat boyunca “Motto Yayınları” tarafından basılan “Annem Şimdi Bana Kızacak Damla Büyüdü” ile yazmış olduğu yeni “Nereye Dönersen Dön” isimli kitabını hayranları için imzaladı ve fotoğraf çektirmek isteyen hayranları ile tek tek ilgilenip fotoğrafta çektirmeyi ihmal etmedi.

  Kendisine düşüncelerini sorduğumuzda birbirinden değerli yazarlar ile birlikte burada olmak ve filmini yapmayı planladığım bu son kitabımın okuyucuya ulaşmış olması heyecanlandırıyor beni… Çok yakında sinema perdesinde görmeleri umuduyla” diyerek duygularını ifade etti.

  Kendisine haber için sanatsal faaliyetleri seçtiği için teşekkür ediyoruz. Minnettarız. Başarılarının daim olmasını temenni ediyoruz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler