More
  Ana SayfaHABERŞeytanın Elçileri isimli dizi çok yakında izleyicisi ile buluşacak.

  Şeytanın Elçileri isimli dizi çok yakında izleyicisi ile buluşacak.

  Sanatsal faaliyetler kültür sanat dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. Yepyeni bir dizi projesi hayata geçmeye hazırlanıyor.
  “Şeytanın elçileri” bu projede yer alan ekip ile beraberdik dün akşam. Ekip ile güzel bir söyleşi de yaptık.

  hikayenin yazarı ve yönetmeni Kenan Karıksız;“Proje 1992 yılında İtalya’da yaşanmış bir olayı konu alıyor. satanistlerin genç kızları tuzağa düşürmeleri ve onları hiç acımadan kesmelerini anlatıyor. işin aslına baktığımız zaman zengin aileler kendi kızlarının cebine para koyup altına araba çekip sevgi ve ilgi göstermeyip o güzelim insanları başkalarının yanına itiyorlar kızların ölümünden bence aileleri sorumlu projede de bu anlatılmak isteniyor satanistlerin tüm pislikleri gün yüzüne çıkacak yaptıkları ayinler ve dini inançları sömürmeleri konu alıyor.” şeklinde açıklama yaptı.

  Ekibin oyuncu olan diğer üyesi Ulvi Şafak Sözen;“bu projede baş satanist karakteri ile çıkacağım izleyicinin karşısına çok kötü bir karakter bazı sözleri sarf ederken

  tövbe estağfurullah demek zorunda

  kalıyorum içimden insanları bol bol kurban ediyoruz inşallah yolda suratıma tükürmezler” şeklinde açıklama yaptı.

   

  Ekibin oyuncu olan bir diğer üyesi Mustafa Altınmakas ;” bende bu hikayede tufan karakteri ile izleyicinin karşısına çıkacağım bakalım neler bekliyor bizi hayırlısı olsun”

  şeklinde açıklama yaptı.

  Ekibin oyuncu olan bir diğer üyesi ise Sibel Demirdiş;“Bende Şeytanın elçileri isimli projede rahibe Gülşah karakteri ile izleyicinin karşısına çıkacağım inşallah hayırlı olur tüm ekibime başarılar dilerim ” şeklinde açıklama yaptı.

  Verdikleri bilgilerden ötürü hepsine teşekkür ediyoruz.

  Sanatsal faaliyetler bizde başarılarının devamını diliyoruz. Projeyi büyük bir merakla bekliyoruz.

   

   

   

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler