More
  Ana SayfaRÖPORTAJİnternational Projelerin Türkiye Yüzü Burhan Sırmabıyıkoğlu (Burhan Sırma)’nun hızına yetişmek mümkün değil.

  İnternational Projelerin Türkiye Yüzü Burhan Sırmabıyıkoğlu (Burhan Sırma)’nun hızına yetişmek mümkün değil.

  Pozitif, samimi ve net bir kişilik iyi bir oyuncu olmasına rağmen hayata ve diğer insanlara karşı kötü oyunlar oynamaktan hiç hoşlanmıyor. Cesur, öz güvenli, karakter sahibi… Kendi işini kendi yapmayı seven, kendisini ilgilendirmediğini düşündüğü şeyleri kurcalamayan bir kişiliğe sahip.

  Güzel bir pazar sabahı evde oturmak istemedim düştüm Kadıköy  yollarına. Temiz hava, bol oksijen geziyordum moda ya da inmek istedim. Ve dolaşırken tüm samimiyeti ile Burhan Sırmabıyıkoğlu (Burhan Sırma) çıktı karşıma.Bilinen adıyla Türkiyenin Brad Pitt‘i değerli insan sayın Burhan Sırmabıyıkoğlu (Burhan Sırma) Moda sahilinde ikinci kez karşılaştık. Yine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

  İki tane sinema filminde oynayacağınız yönünde duyumlar aldık. Doğruluğunu size sormak istiyoruz. Sanatsal faaliyetler takipçileri için kısaca detaylarından da bahseder misiniz ?

  Evet doğru duyum Murat kardeşim. Size şu şekilde bahsedebilirim, iki sinema filmiyle de prensipte anlaştık. Set takvimini bekliyorum . Büyük bir ihtimalle iki sinema filminde de rol alacağım. Detaylarına girecek olursak iki sinema filmi de tarih konulu dönemsel sinema filmleridir. İki sinema filminde de yabancı rol üstleniyorum. Gelen teklifler bu yönde, benim de severek ve beğenerek oynayacağım roller.İnşallah seyircilerimiz de aynı duygularla beğenirler ve izlerler.

  Burhan Bey Türk dizilerinde de rol almadığınızı biliyoruz. Onlara da teklif geldiği zaman gitmediğinizi biliyoruz. Aldığımız duyuma göre yeni başlayacak bir Türk dizisinde oynayacak mışsınız ?
  Bu konuda ne düşünüyorsunuz ? Neler söyleyeceksiniz ?

  Evet bu duyumunuz da doğru. Şu anda daha çekimlerine başlanmayan,yalnızca prensipte anlaştığımız Yapımcı kişi ile bu proje hakkında Ana Cast olarak görüşüyoruz. Bu görüşme halen devam ediyor. Dediğiniz gibi Türk dizilerinde rol almayı benimsemiyorum. Ama bu Türk dizisi için şunu söyleyebilirim : “ Farklı ve özel bir proje olduğu söylendi bana. Daha henüz senaryoyu okumadım. Senaryoyu okuduktan sonra kararımı vereceğim. Senaryoyu istedim,sıcak bakıp bakmadığımı sordular. Ben de senaryoya göre hareket edeceğimi söyledim. Bakalım hayırlısı olsun diyelim.” dedim.

  Ulusal platformlarda dizileriniz var, bunlardan bize bahsedebilir misiniz ?

  Tabi bahsederim. Birincisi KAIRA , çok güzel ve özel bir proje,zevkle oynayacağım uluslararası bir proje. Fransa’da da Mipcom’da gösterime çıktı. Buradan tekrar söylemek istiyorum Yönetmenim Mehmet Çetin’e, UNC Yapım’a ve tüm ekibe ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Harika bir proje oluştu. Ben de bu projelerde olmaktan dolayı çok keyif alıyorum. Diğerlerine gelince diğer projeler de gerçekten harika projeler. Bunlar da ulusal platformlarda yayınlanacak olan Kore distribütörlü projeler. Bir tanesi Narkotik ; Aksiyon dolu bir proje. Bu projede Ana Cast olmaktan dolayı çok büyük bir zevk alacağım .Bir diğeri de Buzdan Güneş ; yine büyük ulusal bir proje,bunda da Ana Cast olarak oynuyorum. Seyirci bu diziyi izlerken heyecandan dolayı nefeslerini tutamayacak. Dizilerin üçü de sırasıyla çekimleri yapılıp Ulusal platformlarda yayınlanacak. Bir Türk olarak ayrıca gurur duyuyorum,ülkemi temsil etmenin onurunu yaşıyorum, UNC YAPIM’a da tekrar teşekkür ediyorum,sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.

  Büyük bir yarışma programından teklif aldığınız konusunda çeşitli iddialar var,bu konu hakkında neler söylemek istersiniz ?

  Pervasız Yapım’dan gelen bir teklif vardı,ben de kendilerine teşekkür ettim, benim diğer sinema filmlerim ve dizilerimden kaynaklanan yoğunluğumdan dolayı setlerde olacağım için bu projede olamayacağımı kendilerine bildirdim,her zaman yanlarında olduğumu ilettim.Benim vaktimin olmamasından ve aşırı yoğun olmamdan dolayı kaynaklanan bir durum.Kendileri benim her zaman dostumdur.

  Modellikle ilgili yeni bir çalışmanız varmış, bu çalışmadan da biraz bahseder misiniz ?

  Modellik yapmayı çok seviyorum, Reklam Yüzü olmayı çok seviyorum. Bunu da aynı oyunculuktaki gibi büyük bir Aşkla yapıyorum. Güzel bir proje var, sağ olsunlar benimle ilgileniyorlar, görüşmeler neticesinde çok yakın bir zamanda neticeye bağlanacak,hayırlısı olsun diyelim. Yeni profesyonel Fotoğrafçı bir arkadaşımızla çalışacağım,ismini şu anda vermek istemiyorum. Ama yakın zamanda açıklayacağım.
  Bu projeye hayata soka bilirlerse yeni gelen bay ve bayan arkadaşlar açısından Modellik, Reklam Yüzü olarak da burada benim deneyimlerimden çok faydalanacaklardır. Hayırlısı olsun.

  Sevgiler ve Saygılarımla….

  Sayın Burhan Sırmabıyoğlu  Tüm samimiyetimle Keyifli sohbet için teşekkür ediyorum.

  Çok teşekkür ederim. Bende İnanılmaz keyif aldım sohbetten.

  Genel Yayın Editörü : MURAT KARAKAŞ

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler