More
  Ana SayfaHABER« Hiçliğin ortasında kana susamış bir avcının zavallı avı olsaydınız ne yapardınız?...

  « Hiçliğin ortasında kana susamış bir avcının zavallı avı olsaydınız ne yapardınız? » Cevabı Yönetmenliğini Tolga Kaynan’ın yaptığı « La Chasse » filminde

  Geçtiğimiz hafta Almanya’da ilk fragmanı yayınlanan Yönetmenliğini Tolga Kaynan’ın yaptığı uzun metrajlı, çok farklı dilin konuşulduğu « La Chasse » (Av) adlı Fransız-Türk aksiyon filmin galası 12 Aralık tarihinde Strasbourg kentinde yapılacak. Film 2022 yılının başında vizyona girecek.

  « Hiçliğin ortasında kana susamış bir avcının zavallı avı olsaydınız ne yapardınız? » sorusuyla başlayan uzun metrajlı « La Chasse » (Av) filminin fragmanı Almanya’da yapılan özel bir geceden sonra yayınlandı. Youtube başta olmak üzere birçok dijital medya platformu üzerinden fragmanı görülen filmin « Gala Gecesi » 12 Aralık 2021 tarihinde Fransa’nın Strasbourg kentinde yapılacak.

  Fransız-Türk yapımı « La Chasse » (Av) filmi yakında vizyona girecek TK Production’un yapımcılığını, Tolga Kayhan’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin zengin bir oyuncu kadrosu var. Aralarında Hamza Ağaçseven, Tolga Kayhan, Pakize Güçlütürk, Beatrice Genthon, Lale Ertürk, Şengül Cengiz, Tuğçe Tekin, Öznur Konuk, Çiğdem Ceyhan, Nurettin Uçar, Suat Köroğlu, Tekin Doğan, Ahmet Dönmez, Ekrem Özdemir, Muhammet Celayir, Burak Çelebi, Gökhan Keleş, Mehmet Çelik, Ercan Akkaya, Ahmet Yay, Bünyamin Devrim, Fevzi Çakmak, Tayfun Kahraman, İsa Özkaplan, Hüseyin Kabil, Yakup Koca, Yasin Yorulmaz, Tümer Karasu, Ümmühan Yeter, Oktay Ağaçseven, Ercan Şahin, Vedat Fırıncı’nın da bulunduğu toplam 50 oyuncu filmde rol aldı.

  Tolga Kayhan, hiçbir şeyden haberi olmayan zavallı insan avının dehşetini perdeye yansıtıyor. Ana dekor olarak bir ormanlık alanın seçildiği filmde birbirini tanımayan, farklı dil konuşan 7 kişi kendilerini uzak, yabancı bir ormanın içinde buluyor. Karşılaştıkları ilk andan itibaren birbirlerine dahi şüpheyle yaklaşan filmin kahramanı 7 kişi, « neden omanın içinde bulunuyoruz » şeklindeki soruyu daha anlamlandırmadan kendilerini kaçamayacakları acımasız bir vahşetin ortasında buluyor. İnsanoğlunun kişisel zevk ve eğlence adına neler yapabileceğine net bir şekilde şahit olan yedili, hayata kalabilmek için ölümüne bir mücadeleye girişiyor. Bir yandan ortaya konulan vahşeten büyük zevk alan acımasız 7 avcı diğer yandan vahşetin orta yerinde mücadeleye kararlı 7 av…

  Sinema ve tiyatro alanlarında çeşitli eğitimler alan Ankara doğumlu 46 yaşındaki Tolga Kayhan, Türkiye’de Kurtlar Vadisi, Diriliş Ertuğrul, Yunus Emre, Söz gibi dizilerde farklı roller aldı. Senaryo ve yönetmenliğe ağırlık veren Kayhan kısa ve orta metrajlı filmlerle birlikte daha önce « Umut Kapısı » adını verdiği uzun metrajlı filme imzasını attı.

  Çeşitli dağıtım şirketleriyle görüşmelerde bulunan Tolga Kayhan’ın « La Chasse » filmi 2022 yılında vizyona girecek.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler