More
  Ana SayfaELEŞTRİAyşegül' ün gözünden "Hedefim Sensin"

  Ayşegül’ ün gözünden “Hedefim Sensin”

  Yeni yılın ilk haftasından herkese merhaba, Yönetmenliğini Kıvanç Baruönün’ün yaptığı Yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği BKM 2018 yapım Hedefim Sensin filminden bahsetmek istedim kendisinin de oynadığı senaryosunu yazdığı Ata Demirer’in yer aldığı Komedi dalında güzel bir film oldukça başarılı Yönetmeni’ni ve Yapımcısını, bütün ekibi canı gönülden tebrik ediyorum Kendim adına.

  Ata Demirer; her zaman ki komik kendine has özellikleri ile kendisi ile bütünleşmiş bu filmde de parlıyor Çiğ köfteci Zekeriya karakteri ile izliyoruz çok konuşmak başa bela hesabı durmadan başına bela açan kendi halinde bir insan doğru yerde doğru esprileri tam nokta atışı yaparak yakalıyor diğer filmlerinde oynadığı karakterler gibi harika diyebilirim bu filmde de başını belaya sokar olaylar ardı ardına gelişir burada Demet Akbağı’da, Hafize karakteri ile kendisini terk etmiş bir adamın vermiş olduğu zararlardan dolayı gündüz başka bir kadın gece bambaşka biri olarak görüyoruz kafa biraz uçmuş diyelim her rolün hakkını fazlasıyla yerine getiren samimi ve doğal bir oyuncu kendileri ki yer aldığı projelerde de bunu bizlere çok güzel yansıtmış durumda. Gonca Vuslateri, Leyla rolü ile seyrediyoruz yetenekli esprili tatlı bir kız resim yapmayı seven harika tablolar yapan ailesine katkı sağlamaya çalışan birisi enerjik Zekeriya gibi Zekeriya ile aralarında elektrik akımı vardır Zekeriya bir türlü açılamaz Leyla da bu durumu pek anlayamaz, gelelim; İlker Aksum’a, Leyla’nın abisi Yarım Hasan rolü ile karşımıza çıkıyor köşeyi dönmeye çalışan birazcık parayı har vurup harman savuran arkadaşları ile içip eğlenen bir karakter nerede sabah orada akşam misali. Her zaman rahmetle anacak olduğumuz kendisini 1 Ekim 2019’da kaybetmiştik, rahmetle anmış olalım değerli oyuncu Tarık Ünlüoğlu’da yer almakta burada mafya tipi ile izliyoruz görünüşte bir iş adamını andıran fakat arka tarafta karanlık yüzü olan birisi olarak karşımıza çıkıyor.

  Hafize ile aralarında bir frekans oluşur Demet Akbağ diğer bir deyişle Hafize’yi terk eden Cavit karakteri ile Erkan Can’ı görüyoruz karanlık yüzü olan diğer isim Hafize’yi terk ettiği için vefasız biri. Diğer isim ise Hande Dane; İlker Aksum’un yani Yarım Hasan’ın eşini Fatma rolü ile canlandırıyor kıskanç her fırsatta laf sokan kendi halinde bir kadını oynuyor kaç kere izlememe rağmen bıkmadan usanmadan izlediğim çok iyi komedi filmi bolca izleyin yüzünüzden tebessüm eksik olmaz gülmek güzeldir güldürmek ayrı bir sanat ve ustalık gerektirir.

  Fazla uzatmadan; Unutmayın önemli olan sizlersiniz yeter ki doğru hedefler olsun ve hedeften şaşmadan ilerlemek; önemli olan tek şey. Sanatla kalın, Hayallerinizin peşinden koşun ve harekete geçin, Sevgilerimle; Haftaya tekrar görüşmek dileğiyle.

  Ayşegül Tüfek

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler