More
  Ana SayfaELEŞTRİ"Aksiyon severim diyen herkesin mutlaka izlemesi gerek" Sansar filmi eleştrisi

  “Aksiyon severim diyen herkesin mutlaka izlemesi gerek” Sansar filmi eleştrisi

  Sinemanın dünyanın en popüler sanatı olmasında hiç kuşkusuz aksiyon filmlerinin büyük payı var.Deli Seyit,Deli Seyit 2: Flakka,Yüzüğün Sırrı,Kağıtçı,Bonzai Ölüm Meleği v.b.

  Bir çok başarılı filme hem yapımcı, hem yönetmen olarak imza atan Gökmen Yıldız bu sefer yapımcılığını Tolga Kayhan’ın üstlendiği Sansar adlı filmin hem senaryosunu yazdı hem yönetmenliğini yaparken ayrıca filmin oyuncu kadrosunda rol aldı. Kadir Özdal, Tolga Kayhan, Mehmet Candan, Aynur Mutlucan, Erdal Bakır, Talat Akıl’da ona eşil etti.

  Sansar adlı film aksiyon severim diyen herkesin mutlaka izlemesi gerek dedikten sonra kısaca filmi yorumlamak istiyorum.

  O halde başlayalım.

  Gökmen Yıldız bu film de gerçekten çıtayı dahada yükseltmiş. Bu yüzden her filmde daha iyisini bekleyen izleyicisine hep beklentilerini veriyor. Sağlam hikaye ve iyi oyunculukla harmanlayarak her şeyini ortaya koymuş. Kendisinin bu işten büyük keyif aldığı kuşkusuz!

  Yıldız; Sansar adlı filminde… hikâyenin bütünlüğünü zedeleyecek hamlelerden kaçınıyor, karakterlerin arasındaki karmaşık gibi görünen ilişkileri açma konusunda da ustalığını sergilemekten geri durmuyor.

  Bu özelliğini filmin ana kahramanı gibi görünen, ilk kareden son ana kadar varlığını ve etkisini sürdüren Sedat karakteri üzerinde yoğunlaştırmış görünüyor. Tolga Kayhan’ın zaman zaman ölçüsüz gibi görünmesine karşın ikisi de gayet kontrollü bir biçimde filmin sürpriz sonuna kadar gayet başarılı bir kompozisyon çiziyor.

  Gökmen Yıldız ve Tolga Kayhan’ın dışında bu filmde emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.

  konuyu açıklama yasağım olduğundan açıklayamıyorum izlemek isteyen Aksiyon severim diyenler gizemli, yer yer komik sahneler ve aksiyon  ile dolu sansar filminin youtube adresini sizlerle paylaşıyorum.

  https://www.youtube.com/watch?v=OrGtpl9h94Y

  iyi seyirler.
  ,

  Genel Yayın Editörü : MURAT KARAKAŞ

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler