More
  Ana SayfaHABERAcıklı Müzikli Komik Arabesk Güldürü 3. Koğuş'un kulisine ziyaret

  Acıklı Müzikli Komik Arabesk Güldürü 3. Koğuş’un kulisine ziyaret

  Kulis sahnede görünenin arkasıdır. Sanatçıların sahneye çıkmadan önce bulundukları odalardır. Tiyatrodaki seyircinin görmediği, dekor parçalarının özensizce sağa sola atıldığı bekleme alanı değildir.

  Aslen siyasetten girenlerin koğuşu olan. Fakat hapishane dolu olduğu için Üç Numaralı Koğuşa gönderilen 3 mahkumun birbirleri ile tanışmaları,koğuşta anıların yeniden hayat bulmasının anlatıldığı, kendi tabirleri ile Acıklı Müzikli Komik Arabesk Güldürü 3. Koğuş Tiyatro oyunu sonrası oyuncuların kulislerini ziyaret ettik.

  Hüseyin Öztürk, Sinan Koşan, Hacı Ali Konuk, Osman Büyükercan, Ali Fuad Pekzeren sağolsunlar bizleri kuliste büyük bir özveri ile ağırladılar. Yoğunluğumdan dolayı oyunu izlemeye gidemedim. Ancak siz değerli Sanatsal Faaliyetler takipçileri ve Tiyatro severler için bu güzel ekibi tekrar ziyaret edeceğim. Oyunlarını izleyip yorumlayacağım.

  Sizlerin huzurunda Tüm ekibe her zaman. Nitelikli, coşkulu izleyiciler ile buluşmalarını ve sanat dolu bol alkışlı nice güzel sahnelerde görmeyi temenni ediyoruz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler