More
  Ana SayfaELEŞTİRİ90'ların Hafızalardan Silinmeyen yıldızları Kayıkhane'yi salladılar

  90’ların Hafızalardan Silinmeyen yıldızları Kayıkhane’yi salladılar

  Modadaki Kayıkhane Cafe – Bar ve Etkinlik Salonu 6 Ağustos Cumartesi akşamı dev bir konsere ev sahipliği yaptı. 90’ların Hafızalardan Silinmeyen yıldızları arasında yer alan Başta Metin Özülkü olmak üzere Jale, Rüya Ersavcı, Sibel Alaş, Reyhan Karaca, Ufuk Yıldırım 90’lı Yılların unutulmayan şarkılarını Kayıkhane’de biz hayranları ve Müzikseverler için büyük bir coşkuyla seslendirdiler.

  Türk popunun zirve yaptığı ve hiçbirimizin hala unutamadığı unutulmaz bir dönemdir 90’lı yıllar. O dönem yapılmış şarkıların ve o dönemde müzikle uğraşan yıldızların yeri dolmayacak bana göre. Tadı hala damağımızda. Saf, içten ve doğal. Yüz yıllar da geçse. Biz 90’lar çocuklarının hafızalarından silinmedi ve asla silinmeyecek.

  İşte içlerinde 80’li yıllar da başarılı çıkış yakalayan 90’lı Yıllarda başarılarını devam ettiren yıldız şarkıcılar. Başta Metin Özülkü olmak üzere Jale, Rüya Ersavcı, Sibel Alaş, Reyhan Karaca, Ufuk Yıldırım biz hayranlarına ve Müzikseverlerine çok eğlendiğimiz mutluluğunu kelimeler ile tarif edemeyeceğim harika, muhteşem ötesi bir gece yaşattılar. Gecenin sürprizi ise yine 80’li yıllar dan ve 90’lı Yıllardan sanatına hayran olduğum Erdal Çelik oldu. .

  Kısaca sizler için gecenin özetini de aktarayım. Dev konserin birinci kısmında. Eğlenceli dakikalar ilk Metin Özülkü’nün üç şarkısı ile başladı. Arkasından sırasıyla Rüya Ersavcı, Sibel Alaş, Jale, Reyhan Karaca ve Ufuk Yıldırım üçer şarkıyla sahne aldı. Dev konserin ikinci kısmında. Tüm yıldızlar hep birlikte sahnedeydi ve bu kez hafızalarından silinmeyen şarkıları hep bir ağızdan büyük bir coşku ile seslendirdiler.

  Sonuçta bitmesini hiç istemediğim bir gece yaşadım. Ama maalesef her başlangıcın bir sonu muhakkak olacak. Bir daha ne zaman bir araya geliriz yada gelir miyiz bilmiyorum. Haberi sonlandırırken sanatsal faaliyetlerin genel yayın yönetmeni ve 90′ lar çocuklarını temsil eden bir insan olarak. Huzurunuzda bu enfes coşku dolu gecede Sanatsal faaliyetleri de yanında görmek isteyen Rüya Ersavcı’ya Nazik davetinden dolayı teşekkürlerimi borç biliyorum. Geceyi organize eden Hakan Eren’e, her biri devleşmiş yıldızların arkalarında çalan orkestraya ve Metin Özülkü olmak üzere Jale, Sibel Alaş, Reyhan Karaca, Erdal Çelik, Ufuk Yıldırım’a tek tek teşekkür ediyorum.

  Genel Yayın Yönetmeni : Murat Karakaş

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Yeni İçerikler