More
  Ana SayfaHABEREsatgil oyuncuları, “Seni Gidi Beni” İsimli Tiyatro oyunuyla seyircilerini 19 Mayıs Gençlik...

  Esatgil oyuncuları, “Seni Gidi Beni” İsimli Tiyatro oyunuyla seyircilerini 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramında kahkahaya boğdu

  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a ayak basışı Türkiye Cumhuriyeti’nin tarihindeki önemli olaylardan biridir. 19 Mayıs 1919 tarihi, Türkiye Cumhuriyeti’nin tarihindeki dönüm noktalarından biri olarak kabul edilir. Atatürk’ün Samsun’a ayak bastığı tarih olan 19 Mayıs aynı zamanda “Gençlik ve Spor Bayramı” olarak kutlanmaktadır.

  Şimdiye kadar yönettiği tüm oyunlarda seyircisi ile arasındaki bağını hiç koparmayan Nami Esatgil’in Yazıp yönettiği Tiyatro oyununda Nami Esatgil’e bu kez Arzu Yanardağ, Murat Tavlı, İpek Tanrıyar, Nilay Dorsa ve Zeynep Buse Kale eşlik ediyor.

  Tiyatroname kurucusu Nami Esatgil yine dün akşam 300 kişilik salonda biz seyircileri ile arasındaki bağını hiç koparmadan tüm ekip arkadaşları ile son derece enerjik bir şekilde İnteraktif sahneler ile keyifli bir akşam yaşattı.

  Gayet akıcı aynı zamanda eğlenceli bir oyun bu ikinci izleyişim anı keyfi aldım. A’dan Z’ye tüm ekibi başarısından dolayı tebrik ediyorum ve yürekten alkışlıyorum.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz