More
  Ana SayfaHABERNami Esatgil'in Yazıp Yönettiği “Çetin Ceviz ”isimli Tiyatro Oyununun İhtişam Dolu Galası...

  Nami Esatgil’in Yazıp Yönettiği “Çetin Ceviz ”isimli Tiyatro Oyununun İhtişam Dolu Galası Mecidiyeköy Artı sahne büyük salonda gerçekleşti.

  Adını oyunlarına koyduğu hınzırca isimlerle duyuran Tiyatroname Esatgil Oyuncuları; Çilekli Spagetti, Kiraz Zamanı, Olgun Portakal ve Can Erik’ten sonra bence yine muhteşem olan komedileri Çetin Ceviz ile Ekim ayında izleyicileriyle buluşmuştu. Oyunun yorumuna ana sayfamdan ulaşabilirsiniz.

  Nami Esatgil’in Yazıp Yönettiği “Çetin Ceviz ”isimli Tiyatro Oyununun İhtişam Dolu Galası Mecidiyeköy Artı sahne büyük salonda gerçekleşti. 380 kişilik salonda Tiyatro severler ve ünlü isimler bir araya geldi. Kahkaha ve alkışlarla sıkça kesilen oyunun galasına katılanlar arasında Tiyatroname ekibinden ünlü oyuncular İpek Tanrıyar, Murat Parasayar, Sibel Gökçe, Deniz Salman’da vardı.

  Ayrıca bu özel galada ekibi; Sezer Soykök, Faruk K, Uhde Seçil, Aslı Kökçe, Umut Oğuz, Banu Noyan, Çetin Altay ve Serdar Sevtekin’de yalnız bırakmadı. Oyun sonrasında kokteyl veren Çetin Ceviz ekibi pandemi kurallarına uygun bir organizasyona imza attı.

  Çiçek Taksi’nin unutulmaz Manolya’sı Tuna Arman, Arka Sokaklar Dizisi’nin fenomen modacı Rüştü’sü Nami Esatgil ve No:309 dizisiyle herkesin sevgilisi olan Pala Samet’i Murat Tavlı aynı oyunda buluştular. Bu muhteşem üçlüye komedilerde kendini ispatlamış Arzu Budak, Teoman Gelmez ve Efsane Geçen’de eşlik ediyor…

  Usta oyuncu ve seslendirme sanatçısı Nami Esatgil tüm sevenlerini ayrıca Tiyatro ve sanatseverleri oyunlarına davet ederken “Gülmekten karnınıza ağrılar girecek bir oyun izlemeye hazır olun” dedi.

  Konusu: Mesleği kasaplık lakabı “Kibar Kasap” olan Çetin Ceviz eşinin kendini aldattığı kişi olan Kemal’in evine onu öldürmek üzere gider. Fakat son derece zayıf ve mülayim kişiliği sonucunda değil öldürmek tam aksine adamla dost olur. Evin temizlikçisi Yeter’in olayları yanlış anlayıp aksettirmesi ile kahkaha tufanı başlar. Üstüne üstlük eşi Naciye’nin de o eve gelmesiyle daha da karmaşıklaşan olaylar, Kemal’in rahatlığı, Çetin’in kılıbıklığı ve Naciye’nin otoriter haliyle komedi oranını artırır. Son derece dürüst olan Çetin’in kendini polise ihbar etmiş olması dolayısıyla Yaşlı Kurt Komiser Şehabettin ve yardımcısı Selin’in eve gelmesiyle artık işin içinden çıkılamaz sonuçlar doğacak ve seyirciler gülmekten gözyaşlarına boğulacaktır.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz